حضور دبیرکل سازمان ملل در میان مردم آزاد کشمیر

در جریان سفر به پاکستان، دبیرکل سازمان ملل از آزاد کشمیر نیز بازدید کرد. مردم آزاد کشمیر در گردهمایی بزرگ واقع در شاهراه اصلی پایتخت آزاد جامو و کشمیر برای استقبال از سفر دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو گوترش شرکت کردند.

مردمان کشمیری در این رویداد، دبیرکل سازمان ملل را به یاد آن چیزی انداختند که گمان می کنند مسئولیت های فراموش شده جهان ا در مورد کشمیر اشغالی است.

شرکت کنندگان بر روی قالیچه های قرار داده شده در کنار جاده اصلی در نزدیکی آزادی چوک نشسته بودند و پلاکاردها و بنرهای مختلف را در دست داشتند. بر روی این بنرها مطالب به ویژه در خصوص انجام اقدامات منصفانه و بی طرفانه تحت حمایت سازمان ملل در کشور مورد مناقشه جامو و کشمیر نوشته شده بود..

روی یکی از پلاکاردهای دست یک کودک از مردم آزاد کشمیر نوشته شده بود: سازمان ملل متحد باید به جنایات هند علیه بشریت توجه کند.

در ر روی یک بنر دیگر در کنار تصویر آقای گوترش نوشته شده بود: درخواست ما از دبیر کل سازمان ملل: اجرای قطعنامه های سازمان ملل در مورد کشمیر و مجبور کردن هند برای جلوگیری از نقض حقوق بشر در جامو و اشغالی اشغالی.

در پایان این رویداد، شرکت کنندگان دست خود را به نشانه یک دقیقه سکوت بر روی دهان خود گذاشتند تا اولا در یک اقدام نمادین، محدودیت های آزادی بیان، گفتار و نوشتار به واسطه قطع ارتباطات در کشمیر اشغالی را نشان دهند و دوما وجدان جامعه بین المللی را در این خصوص بیدار سازند.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.