هند از تمام تاکتیک ها برای سرکوب جنبش کشمیری ها استفاده می کند

مولوی بشیر احمد، رئیس جنبش توده ای جامو و کشمیر گفت که پرسنل نیروهای هند از همه روش ها برای سرکوب آزادی و جنبش کشمیری ها استفاده می کنند.

در بیانیه ای، مولوی بشیر احمد ابراز تأسف کرد که این نیروها با تحمیل قرنطینه و انجام عملیات های دروغین در میان بیماری همه گیر COVID-19 به بدبختی های کشمیری افزوده اند.

وی ابراز تأسف کرد که ظلم و ستم ارتش هند به اوج خود رسیده است زیرا در ماه مبارک رمضان، مساجد در بسیاری از مناطق بسته اند و غذاهای خوراکی در دسترس مردم نبود. وی گفت که کرونا هر روز در حال گسترش است اما مردم هیچ مرکز درمانی ندارند.

رهبر JKMM گفت هند جامو و کشمیر اشغالی را به یک منزلگاه آدم کشی تبدیل کرده است. جایی که کشتن کشمیری های بی گناه توسط سربازان هندی جرم نیست. نسل کشی کشمیری ها، دستگیری های گسترده ، تخریب اموال و تجاوز به زنان کشمیری برای نیروهای هندی به یک امر عادی تبدیل شده است.

جنبش کشمیری ها تا تأمین حق تعیین سرنوشت آنها ادامه خواهد داشت

مولوی بشیر احمد گفت که مردم کشمیری همچنین برای هند و جهان روشن کرده اند که تا موفقیت کامل به مبارزه خود برای تأمین حق تعیین سرنوشت ادامه خواهند داد.

وی افزود: وظیفه جامعه جهانی و سازمانهای حقوق بشری نیز این است که صدای خود را برای ایجاد یک دادگاه بین المللی برای تحقیق در مورد جنایات جنگی که توسط نیروهای هندی در IIOJK انجام شده است، بلند کنند.

جهان باید برای نجات کشمیری ها از محاصره استبداد هند اقدام کند

بشیر احمد تاکید کرد که آسیای جنوبی به دلیل سیاست سختگیرانه هند در مورد کشمیر به نقطه اشتعال هسته ای تبدیل شده است و افزود که حل و فصل اختلاف طولانی، برای صلح و امنیت پایدار در منطقه اجتناب ناپذیر است.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

One thought on “هند از تمام تاکتیک ها برای سرکوب جنبش کشمیری ها استفاده می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.