جهان باید برای نجات کشمیری ها از محاصره استبداد هند اقدام کند

در زمانی که مردم جامو و کشمیر اشغال شده با ظلم و ستم بی امان از سوی رژیم فاشیست هند تحت هدایت مودی روبرو هستند، جامعه جهانی باید از خواب عمیق خود بیدار شود و برای نجات کشمیری ها در محاصره اقدام نماید.

کارشناسان و تحلیلگران سیاسی معتقدند زمان آن فرا رسیده است که جامعه جهانی با مردم کشمیری همبستگی نشان دهد و به نسل کشی آنها توسط نیروهای اشغالگر هند توجه کند. آنها افزودند که مردم سرزمین اشغالی از دهه های گذشته در انتظار حمایت از مسئولین جهان بوده اند.

آنها اظهار داشتند که این مسئولیت اخلاقی جامعه جهانی است که هند را تحت تأثیر قرار دهند تا به وضعیت سخت کشمیری ها پایان دهد و حق انکار ناپذیر مردمان کشمیر برای تعیین سرنوشت خود بر اساس قطعنامه های سازمان ملل متحد را به آن ها بدهد.

لزوم فوریت بیشتر در برداشتن گام های عملی برای نجات کشمیری ها

به دلیل وضعیت وحشتناکی که پس از اقدامات یکجانبه و غیرقانونی رژیم فاشیستی هند به رهبری مودی در 05 اوت 2019 و پس از آن به وجود آمده است، جهان نیاز به نشان دادن فوریت بیشتری در برداشتن گام های عملی دارد تا مردم کشمیری بتوانند از حق خودشان و عزم راسخ برای پایان دادن به مصیبت طولانی مدت استفاده کنند.

کارشناسان و تحلیلگران سیاسی خاطرنشان کردند که دولت و همچنین مردم پاکستان به طور مستمر از حق تعیین سرنوشت کشمیری ها و حمایت از مردم مبارز جامو و کشمیر که برای حقوق خود در سرزمین اشغالی تلاش می کنند حمایت می کنند. آنها افزودند که پاکستانی ها درد کشمیری ها را احساس می کنند، زیرا آنها جدا از هم نیستند و قلب آنها هماهنگ می لرزد.

این فعالین سیاسی ابراز امیدواری کردند که دولت پاکستان، مردم و نیروهای مسلح شانه به شانه برادران کشمیری در مبارزه عادلانه شان علیه استبداد هند بایستند تا زمانی که آنها به حق خود برای انتخاب سرنوشت شان برسند.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

One thought on “جهان باید برای نجات کشمیری ها از محاصره استبداد هند اقدام کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.