ارائه فضای کسب و کار رایگان در دبی به شرکت های پاکستانی

اولین مرکز تجاری در امارات متحده عربی به منظور حمایت از پاکستانی های خارج از کشور، فضای کسب و کار رایگان را در اختیار این افراد قرار می دهد.
این ابتکار با هدف ایجاد کسب و کار کارآفرینان پاکستانی در امارات و با ارائه فضای کسب و کار رایگان و آموزش به افراد مشتاق راه اندازی شده است.
به دنبال مذاکرات بین دولت پاکستان و گروه کمپانی های سامانا در امارات و در نتیجه تلاش های های مشاور ویژه نخست وزیر در امور پاکستانی های خارج از کشور  و توسعه منابع انسانی سید ذولفقار بخاری، تسهیلات ویژه ای به پاکستانی های مشتاق به راه اندازی بزینس در دبی داده می شود.

سفر ولیعهد امارات به پاکستان پس از 12 سال: آغاز بهار روابط پاکستان و امارات متحده عربی

Dubaiارائه فضای کسب و کار رایگان توسط گروه شرکت های سامانا

بری گروه شرکت های با حمایت دولت امارات متحده عربی، امکاناتی را در دبی ایجاد می کنند تا کارآفرینان پاکستانی در آنجا کسب و کار خود را آغاز کنند.
گروه سامانا اولین شرکت بود که چنین ابتکاراتی را برای تسهیل شرکت های پاکستانی، کارفرمایان و متخصصان کسب و کار به منظور تبدیل رویاهای آن ها به واقعیت انجام داد. جوانان پاکستانی قادر به ثبت نام شرکت های خود و استارتاپ های کوچک خود به صورت رایگان در این مرکز کسب و کار هستند.
Star Business Centre In Dubai
در بیانیه صادر شده توسط این شرکت آمده است: ما از ابتکارات پاکستان برای باز شدن اقتصاد کشور استقبال می کنیم. ما همچنین از بازرگانان پاکستانی که قصد دارند تا کسب و کار در دبی را شروع کنند،  اما در ابتدا سرمایه کافی و یا دانش فنی برای سرمایه گذاری ندارند استقبال می کنیم.  ما آنها را تشویق می کنیم تا از  فضای کسب و کار رایگان در مرکز کسب و کار ما با نام کرکز کسب و کار ستاره برای سه ماه اول استفاده کنند. ما همچنین مشاوره رایگان را به آن ها ارائه خواهیم داد.

Star Business Centre In Dubai

حمایت مشاور نخست وزیر از کارآفرینان پاکستانی خارج از کشور

مشاور نخست وزیر در امور پاکستانی های خارج از کشور  و توسعه منابع انسانی سید ذولفقار بخاری از عمران فاروق مدیر اجرایی گروه سامانا (مدیر عامل شرکت) برای بحث در مورد امکان راه اندازی کسب و کارهای مبتکرانه در امارات، دعوت کرد.
بخاری به جوانان علاقه مند برای داشتن فرصت برای اجرای ایده های تجاری خود در امارات متحده عربی تبریک گفت و افزود که تعدادی از بازرگانان موفق پاکستان در حال حاضر در دبی کار می کنند و پول های زیادی را به کشور می فرستند.
Zulfi-Bukhari-at-Star-Business-Centre-Dubai
سید ذولفقار بخاری پس از ملاقات با هیئت گروه گروه سامانا، توییتی را منتشر کرد: بسیار خوشحالم که پاکستانی های خارج ار کشور در خارج از مرزها در سراسر جهان به خوبی پیشرفت کرده اند و با کمک به کسانی که در داخل در رفاه کمتری هستند در توسعه ملت خود سهم بزرگی دارند.

گام بزرگ عمران خان در جذب اعتماد پاکستانی خارج از کشور برای برگشت سرمایه ارزی به پاکستان

مشاور نخست وزیر در امور پاکستانی های خارج از کشور تلاش های مدیرعامل گروه سامانا را برای ارائه خدمات فضایی تسهیلاتی و خدمات تجاری به طور داوطلبانه به کارآفرینان پاکستانی که سعی در اقامت در امارات متحده عربی دارند، ستود.
UAE opens business center for Pakistani entrepreneurs
بدین ترتیب گروه سامانا با راه اندازی مرکز کسب و کار ستاره، فضای کاری رایگان در پیشرفته ترین سطح را در مناطق مناسب کسب و کار  در دبی، ناحیه کسب و کار خلیج و برج دریاچه جمیرا ارائه می دهد که خود می تواند سهولت انجام تجارت در دبی را برای کارآفرینان پاکستانی تضمین کند.
Star Business Centre In Dubai

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

2 thoughts on “ارائه فضای کسب و کار رایگان در دبی به شرکت های پاکستانی

 • می 15, 2019 در t 8:53 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  من مهسا هستم و تابعیت پاکستانی دارم
  پدرم پاکستانی و من در ایران متولد شدم
  حرفه من حسابداری و آرایشگری است
  ایا شما می توانید به من کمک کنید در زمینه پیدا کردن کار در دبی؟

  پاسخ دادن
 • می 15, 2019 در t 8:53 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  من مهسا هستم و تابعیت پاکستانی دارم
  پدرم پاکستانی و من در ایران متولد شدم
  حرفه من حسابداری و آرایشگری است
  ایا شما می توانید به من کمک کنید در زمینه پیدا کردن کار در دبی؟

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.