جنبش نجات جامو و کشمیر نگران ادامه خونریزی در کشمیر اشغالی است

جنبش نجات جامو و کشمیر نگرانی خود در مورد ادامه خونریزی در عملیات جست و جو و قرنطینه (CASO) در جامو کشمیر اشغالی ابراز کرده است.

جنبش نجات جامو و کشمیر (JKSM) از ادامه خونریزی در عملیات قرنطینه  و جستجو، حملات شبانه و دستگیری در گوشه و کنار خاک جامو و کشمیر اشغال شده غیرقانونی توسط  هند، ابراز نگرانی کرده است.

در طی یک جلسه رسمی، JKSM بار دیگر درخواست خود را مبنی بر حل و فصل اختلافات کشمیر از طریق گفتگو بین پاکستان، هند و نمایندگان واقعی مردم کشمیری تکرار کرد. در این نشست كاملاً اوضاع سیاسی سرزمین اشغالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به رسمیت شناخته شدن جنبش نجات جامو و کشمیر توسط سازمان ملل

عبدالرئوف خان در سخنرانی در این نشست از شرکت کنندگان خواست که در مورد این سرزمین کار کنند و در ساعات سخت و آشفتگی به مردم کمک کنند. وی افزود: جنبش ما قانونی است، كه توسط سازمان ملل شناخته شده و از سال 1947 توسط اکثریت قریب به اتفاق مردم كشمیر مورد تأیید قرار گرفته است.

او از مردم سرزمین خواست تا هوشیار، ثابت قدم و با نظم کافی باشند تا جنبش مقاومت مقدس را به نتیجه منطقی برسانند. وی ادامه داد: حل و فصل سیاسی اختلافات کشمیر تنها راه پیشروی است.

در این نشست جاوید احمد، فاروق احمد، عبدالقیوم، غلام احمد بات، فیدا حسن، رایان احمد، بشیر احمد و مشتاق احمد نیز حضور داشتند.

گفتنی است هدف جنبش JKSM  این است که ایالت جامو و کشمیر را از ظلم ناعادلانه هند رهایی بخشد. منطقه ای که یک قلمرو مورد مناقشه بین المللی شناخته شده به موجب منشور سازمان ملل متحد است.

 

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.