مهاجرت پاندیت های کشمیری و برنامه هند برای نسل کشی مسلمانان

هند، پاندیت های کشمیری را مجبور به مهاجرت کرد تا راه را برای نسل کشی مسلمانان هموار کند.

دولت هند، مانند دهه1990، دوباره پاندیت های کشمیری را مجبور به مهاجرت از جامو و کشمیر تحت اشغال غیرقانونی هند (IIOJK) کرد و بار دیگر مقصر این مهاجرت به گردن پاکستان و آزادی کشمیر انداخت.

بر اساس اطلاعات موثق، پس از مهاجرت پاندیت ها، طرح نسل کشی مسلمانان اجرا می شود. هدف این طرح تلاش برای تغییر مصنوعی جمعیت مسلمانان در دره اشغالی بود.

دولت هند در حال اجرای طرحی برای اسکان پاندیت ها در مستعمرات جداگانه بر اساس الگوی اسرائیل بود. با این حال، جامعه پاندیت کشمیری نسبت به رفتار تبعیض آمیز دولت BJP اعتراض داشت.

تلاش دولت هند برای ایجاد نفرت بین پاندیت‌ های کشمیری و مسلمانان

با نارضایتی پاندیت های کشمیری از عدم تحقق وعده تأمین امنیت و نظم و قانون ضعیف در IIOJK، دولت هند نیز تلاش‌هایی برای ایجاد نفرت بین پاندیت‌های کشمیری و مسلمانان انجام داد.

بر اساس اطلاعات، صحبت از بی رحمی بر پاندیت هندو در IIOJK چیزی جز دروغ و تبلیغات محض نبوده است. از آنجایی که غیرنظامیان هرگز در مبارزات آزادی کشمیر هدف قرار نگرفتند، ادعای هدف قرار دادن پاندیت ها نیز نادرست بود. در واقع هند چندین دهه است که مبارزات آزادی کشمیری ها را به دروغ به عنوان تروریسم به تصویر می کشد.

تحت یک استراتژی برنامه ریزی شده، هند با خرید برخی از افراد در IIOJK آنها را به عنوان سازمان های مبارز تبلیغ کرد و مبارزات آزادی اصلی را بدنام کرد.

مسلمانان خواهان مشارکت پاندیت‌ ها در تعیین سرنوشت کشمیر هستند

رهبری حریت، هرگز پاندیت‌های کشمیری را مجبور به ترک IIOJK نکرد، حتی امروز نیز آماده است تا مسئولیت حفاظت از پاندی‌ های هندو را بر عهده بگیرد.

مسلمانان نیز که طرفدار حضور پاندیت‌های کشمیری در IIOJK بودند، خواهان مشارکت آنها در تعیین سرنوشت کشمیری‌ها نیز هستند.

اقدام غیرقانونی هند در 5 آگوست 2019، نه تنها زندگی کشمیری ها را بدبخت کرد، بلکه کل منطقه را به بی ثباتی و ناآرامی تبدیل کرد. بر اساس این اطلاعات، برخلاف ادعای هندی ها مبنی بر اینکه وضعیت IIOJK در حال بازگشت به حالت عادی است، در حقیقت این موضوع دروغ بوده و وضعیت واقعی در IIOJK کاملاً متفاوت است.

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.