یادآوری پاسخ سریع ارتش پاکستان دربرابر هند با بازنشر ویدئو چای فوق العاده

هشتگ روز سورپرایز بار دیگر پس از سه سال در توییتر رواج پیدا کرده و خاطرات مربوط به ویدئو چای فوق‌العاده و پاسخ سریع ارتش پاکستان دربرابر هند را زنده کرده است.

پاکستانی‌ها مجدد پس از سه سال، برای همسایه‌ هندی خود آرزوی یک چای خارق‌العاده را کردند و با هشتگ #روز سورپرایز به دولت هند، خاطره مربوط به پاسخ سریع ارتش پاکستان در برابر حمله هوایی هند در بالاکوت، را یادآوری کردند.

روز سقوط هواپیمای هندی در پاکستان روز سورپرایز نام گرفت

 پاکستان در 27 فوریه 2019، هواپیمای هندی را که حریم هوایی پاکستان را نقض کرده بود، سرنگون کرد و Abhinandan Varthaman فرمانده بالگرد هند را دستگیر کرد. این پاسخ سریع از سوی ارتش پاکستان، سالانه توسط پاکستانی ها جشن گرفته می‌شود.

یادآوری برخورد مناسب ارتش پاکستان با خلبان هندی دستگیر شده

علاوه بر این، پاکستانی ها، مجموعه‌ای از ویدیودهای خلبان هندی دستگیر شده در توییتر مجدداً به اشتراک می گذارند که نشان می‌دهد او از رفتار ارتش پاکستان قدردانی می‌کند. این خلبان همچنین چایی ای که برای وی  سرو شده است را تحسین می‌کند. او در این کلیپ می گوید: “چای فوق العاده است.”

در کلیپ منتشر شده فرمانده بالگرد هند می گوید: من می خواهم این را ثبت کنم. حتی زمانی که به کشورم برگردم اظهارات خود را تغییر نمی دهم. اننتظار دارم ارتشم نیز همین رفتار را داشته باشد. و من از ارتش پاکستان بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام.

گفتنی است خلبان هندی به عنوان یک حرکت صلح طلبانه در اول مارس از سوی پاکستان به هند برگردانده شد. اما پاکستانی‌ها از آن زمان تا کنون، ویدئو مربوط به چای فوق العاده را به شکل طنز آمیزی هر سال مجدد بازنشر می کنند تا به ارتش هند، آمادگی همیشگی ارتش کشور خود را گوشزد نمایند. به دلیل بحران جاری در اوکراین، امسال هشتگ #روز شگفت انگیز در توییتر به یک هشتگ پر بازدید تبدیل شده است.

پاکستان خلبان اسیر هندی را به عنوان یک حرکت صلح آمیز آزاد می کند.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

One thought on “یادآوری پاسخ سریع ارتش پاکستان دربرابر هند با بازنشر ویدئو چای فوق العاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.