وضعیت اکثریت مسلمان در جامو و کشمیر اشغالی در معرض تهدید جدی است

وضعیت اکثریت مسلمان در جامو و کشمیر تحت اشغال غیرقانونی هند به دلیل سیاست های هندوتوای دولت فاشیست هند به رهبری مودی، در معرض تهدید جدی است.

در گزارشی که امروز توسط سرویس رسانه ای کشمیر منتشر شد، آمده است معرفی قانون جدید مسکن، واگذاری زمین های بیشتر به نیروهای اشغالگر، ترسیم مجدد حوزه های انتخاباتی، و واگذاری زمین به سرمایه گذاران تجاری تحت حمایت هندوتوا، همگی به منظور تغییر ترکیب جمعیتی در IIOJK هستند. انگیزه واقعی در پس لغو ماده 370، اسکان غیر کشمیری ها در سرزمین های اشغالی بود.

در این گزارش آمده است که مردم کشمیر باید در برابر برنامه‌های هند برای تغییر جمعیت‌شناسی و اکثریت مسلمان در جامو و کشمیر اشغالی مقاومت کنند. زیرا طرح شیطانی هند نقض آشکار قطعنامه‌های سازمان ملل در مورد کشمیر است. در این بیانیه آمده است که کنفرانس حریت همه احزاب (APHC) همچنین از مردم IIOJK خواسته است تا نسبت به حمله مودی به جمعیت IIOJK اعتراض کنند.

ربودن سرزمین و هویت اکثریت مسلمان در جامو و کشمیر اشغالی

همچنین در این گزارش آمده است که تعیین حدود حوزه‌های انتخاباتی به منظور دادن کرسی‌های بیشتر به منطقه جامو با اکثریت هندو است تا یک وزیر ارشد هندو را در این قلمرو انتخاب شود.

تلاش غیرقانونی برای انتصاب وزیر ارشد هندو در منطقه مسلمان نشین کشمیر

قانون جدید مسکن برای سرزمین های اشغالی بازتابی از پروژه استعماری شهرک نشینان اسرائیلی است و گشایش IIOJK برای شرکت های تجاری هندی با هدف ربودن سرزمین و هویت کشمیری ها است. این سازمان ابراز تاسف کرد که کشمیری‌ها از شغل و فرصت‌های دیگر در سرزمین خود محروم شده‌اند، زیرا مودی پیرو ایدئولوژی برتری هندو است.

در این گزارش آمده است که مردم کشمیر هرگز اجازه نخواهند داد BJP-RSS هویت آنها را از بین ببرد و از جامعه بین‌المللی می‌خواهد که به نقشه‌های شوم مودی در IIOJK توجه کند و هند را در مسیر تغییر جمعیت‌شناسی قلمرو متوقف کنند.

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.