تلاش غیرقانونی برای انتصاب وزیر ارشد هندو در منطقه مسلمان نشین کشمیر

رژیم مودی برای انتخاب وزیر ارشد هندو در منطقه مسلمان نشین کشمیر اشغالی، پیش از رای گیری دست به تقلب می زند.

در جامو و کشمیر تحت اشغال غیرقانونی هند، دولت فاشیست هند به رهبری نارندرا مودی، درگیر تقلب پیش از رای گیری، برای انتصاب وزیر ارشد هندو در منطقه مسلمان نشین کشمیر است.

در گزارشی که امروز توسط سرویس رسانه ای کشمیر به نقل از کارشناسان و تحلیلگران سیاسی منتشر شد، آمده است که انتصاب وزیر ارشد  هندو در قلمرو با اکثریت مسلمان نشین  جامو و کشمیر اشغالی یک جاه طلبی دیرینه نیروهای هندوتوا بوده است. زیرا یک مسلمان همیشه رئیس یک دولت منتخب بوده است. این سازمان مدعی شد که ترکیب RSS-BJP در حال اجرای طرح خود از طریق نظرسنجی ها و رای های دستکاری شده است.

در گزارش آمده است، مودی و هم‌پیمانانش از کمیسیون تعیین حدود برای تقسیم آرای مسلمانان استفاده می‌کنند و هدف از آن، اعطای کرسی‌های بیشتر تحت سلطه هندوها در منطقه جامو است.

جایگزینی نام‌های اسلامی مکان‌های مهم با نام هندو، در منطقه مسلمان نشین کشمیر

رژیم هند به رهبری BJP اقداماتی را برای تغییر جمعیت کشمیر آغاز کرده است. به ده ها هزار غیر کشمیری وضعیت ایالتی داده شده و در فهرست های رای دهنده ثبت نام کرده اند تا ایدئولوژی هندوتوای مورد حمایت RSS در جامو و کشمیر اشغالی را تقویت کنند. دولت هند در حال جایگزینی نام‌های اسلامی مکان‌های مهم در IIOJK با نام هندو است.

افزایش خشونت علیه اقلیت ها در هند در دوران رهبری نارندرا مودی

در گزارش اشاره شده است که هدف نهایی مودی از بین بردن هویت مسلمان و ایجاد تمدن هندو در سرزمین های اشغالی است. در این بیانیه همچنین آمده است، مردم کشمیر باید برای خنثی کردن طرح‌های پلید رژیم مودی هوشیار باشند. مردم جامو و کشمیر طرح‌های هندوتوا را در IIOJK تحمل نخواهند کرد و به مقاومت در برابر هند ادامه خواهند داد.

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.