تاکید بر تقویت روابط دو جانبه فلسطین با پاکستان

نماینده فلسطین می گوید که روی طرحی گسترده برای تقویت تجارت فلسطین با پاکستان کار می کنیم.

احمد ربیعی، سفیر فلسطین در پاکستان، بر عزم کشورش برای تقویت روابط دوجانبه میان دو کشور از طریق تقویت همکاری ها در زمینه های مختلف به نفع شهروندان دو کشور تاکید کرد.

این دیپلمات در مصاحبه اختصاصی با رسانه APP پاکستان اعلام کرد که دولت فلسطین از مدت ها قبل با کشور پاکستان همکاری می کرده است.

سفیر گفت: ما در حال کار بر روی یک طرح گسترده برای تقویت مبادلات تجاری، گردشگری، فرهنگی و آموزشی برای روابط دوجانبه بهینه بین کشورهای برادر هستیم.

ایجاد یک میز اقتصادی مستقل با هدف تقویت تجارت فلسطین با پاکستان

در ادامه، سفیر فلسطین در پاکستان افزود که یک میز اقتصادی مستقل در وزارت امور خارجه پاکستان برای هدایت همه تحولات مرتبط ایجاد شده است. دولت فلسطین با دولت پاکستان در سطح تجار و اتاق های بازرگانی همکاری کرده است.

وی با تشکر از رهبری پاکستان برای حمایت منظم از آرمان فلسطین، از رئیس جمهور دکتر عارف علوی، نخست وزیر عمران خان و وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی به دلیل اتخاذ موضع “بی سابقه” به نفع فلسطین تشکر کرد.

گفتنی است پاکستان یکی از کشورهای اسلامی است که همواره در پلت فرم های جهانی، به نفع فلسطین رای داده و توجه جامعه جهانی را به حمایت از مسلمانان فلسطینی جلب کرده است.

تاکید دکتر عارف علوی بر موضع پاکستان درباره نقض حقوق بشر در فلسطین

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.