جامو و کشمیر اشغالی هند به بزرگترین زندان جهان تبدیل شده است

دولت فاشیست هند به رهبری نارندرا مودی، جامو و کشمیر اشغالی را به بزرگترین زندان جهان در 18 ماه گذشته تبدیل کرده است.

از 05 آگوست 2019 و پس از لغو قانون نیمه خود مختاری کشمیری ها، جامو و کشمیر اشغالی هند تحت محاصره نظامی بی سابقه ای قرار گرفته که توسط رژیم مودی اعمال شده است. سربازان هندی در اقدامات تروریستی دولتی بدون وقفه خود، 308 کشمیری بی گناه از جمله 7 زن را در طی 18 ماه گذشته به شهادت رسانده اند.

علاوه بر این، 1،701 نفر به دلیل اعمال ظلم و ستم نسبت به معترضان صلح طلب در سرتاسر سرزمین اشغالی زخمی شده اند. در حالی كه 14،491 نفر در این مدت دستگیر شده اند. این نیروها 103 زن را مورد آزار و اذیت قرار داده و در 18 مورد گذشته 993 خانه مسكونی و سایر ساختمانها را تخریب كرده اند

عزم راسخ مردم کشمیری برای ادامه مبارزه به منظور آزادی از اشغال هند

اقدامات غیرقانونی هند در 5 آگوست 2019 با هدف ربودن هویت و عزت کشمیری ها انجام شد. در حالی که دولت هند نمی داند، نمی توان با محاصره بی وقفه نظامی، فریاد مردم جامو و کشمیر اشغالی برای حق تعیین سرنوشت را خاموش کند. هچنین اقدامات وحشیانه دولت مودی قادر نخواهد بود عزم مردم کشمیری را برای ادامه مبارزه برای آزادی از اشغال هند تحت فشار قرار دهد.

از سوی دیگر، به نظر می رسد محاصره جامو و کشمیر اشغالی توسط ارتش هند یک چالش برای جامعه جهانی است که نباید نسبت به آنچه در این سرزمین اتفاق می افتد بی تفاوت بماند. چراکه توجه جامعه جهانی به این مسئله، دولت هند را تحت فشار قرار خواهد دهد تا به کشمیری ها امکان تعیین حق سرنوشت خود را بدهد.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.