خبر خوب برای استارتاپ های پاکستانی: برگزاری دوره شتابدهی گوگل به صورت آنلاین در دوران کرونا

گوگل در اقدامی نوآورانه اقدام به برگزاری دوره شتابدهی گوگل به صورت آنلاین ویژه کارآفرینان آسیای جنوبی کرده است. این یک خبر خوب برای استارتاپ های پاکستانی به ویژه برای رشد و عبور از بحران کرونا می باشد.
بیماری همه گیری کرونا ویروس به طور مداوم زندگی ها و کسب وکارها را تغییر داده است. دوره شتابدهی گوگل همزمان با این تغییرات عمیق در نحوه زندگی و کار ، باعث می شود تا مشاغل دوباره به فکر استراتژی ها و نقشه های جدید برای معرفی خدمات و محصولات خود باشند. در راس این تغییر، استارتآپ ها قرار دارند تا گام هایی را برای حل چالش های جدید و پیش بینی نشده با چابکی همیشگی و فن آوری نوآورانه خود ارائه دهند.

آغاز دوره شتابدهی گوگل در سه ماه و به صورت آنلاین

گوگل برای استارتاپ ها یک دوره شتابدهی گوگل را در 3 ماه و به صورت آنلاین را در جهت پرورش فناوری های نوپا با پتانسیل بالا و در مراحل اولیه اولیه در سراسر پاکستان، اندونزی، سنگاپور، مالزی، تایلند، ویتنام و فیلیپین راه اندازی کرده است
علاوه بر این، گوگل متعهد شده است تا از كارآفرینانی که کار خود را از خانه های خود شروع کرده اند و به طور همزمان برای تحقق ایده های بومی خود، راه حل های نوآورانه را اجرا می کنند، حمایت کند.
مدیر برنامه توسعه روابط توسعه دهندگان نرم افزار در گوگل Thye Yeow Bok ، اعلام کرد که اکنون ثبت نام در برنامه های کاربردی دوره شتابدهی گوگل ویژه استارتاپ ها  در آسیای جنوب شرقی باز است.

دعوت از کارآفرینان پاکستانی برای شرکت در دوره شتابدهی گوگل

Thye Yeow Bok ادامه داد: امسال، ما همچنین از کارآفرینان نوپا از پاکستان برای شرکت در دوره شتابدهی گوگل دعوت می کنیم. به ویژه کسانی که مسائل اقتصادی و اجتماعی امروز را در بخش های کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی،  آموزش، مالی یا حمل و نقل حل می کنند
شرکت های نوپا از پاکستان و آسیای جنوب شرقی می توانند درخواست های خود را تا تاریخ 19 ژوئیه ، 2020 ارسال کنند.
گفتنی است در این برنامه، هر کارآفرین با پشتیبانی و منابع گوگل، می تواند چالش های خاص فنی را حل کند. هنگامی که بنیانگذاران منتخب، چالش های اصلی خود را ترسیم کنند، به تیم ها یا متخصصان مربوطه دسترسی پیدا می کنند تا آنها را برای حل چالش ها راهنمایی کنند. علاوه بر مشاوره و پشتیبانی از پروژه های فنی، دوره شتابدهی گوگل همچنین دارای کارگاه های آموزشی، با تمرکز بر طراحی محصول، خرید مشتری و توسعه رهبری برای بنیانگذاران است.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.