ابراز عشق همیشگی وبلاگ نویس آمریکایی به پاکستان و انبه های پاکستانی

وبلاگ نویس آمریکایی Cynthia Ritchie در حالی که عشق خود را به پاکستان نشان می داد، خاطراتش از تلاش برای خرید انبه های پاکستانی را منتشر کرد.
Cynthia Ritchie ، وبلاگ نویس آمریکایی مشهور از تجربه حضور لذت بخش در پاکستان و مزه انبه های پاکستانی خوشزه می گوید.
US blogger Cynthia Ritchie
این وبلاگ نویس به خاطر نمایش چهره مثبت پاکستان در رسانه های اجتماعی خود شناخته شده است و همیشه از این کشور برای یک سفر به یادماندنی ابراز قدردانی می کند.

Cynthia-Ritchie-The-American-Batting-for-Pakistan

عشق Cynthia Ritchie به پاکستان پایان نمی یابد

این وبلاگ نویس آمریکایی تصویری را در توئیتر خود بارگذاری کرده است که مورد استقبال دنبال کنندگان و عاشقان سفر قرار گرفت. در آن دیده می شود که این دختر آمریکایی در داخل ریکشا (نوعی سه چرخه) با عینک آفتابی خود نشسته است.
Cynthia-Ritchie-The-American-Batting-for-Pakistan
در توییت آمده است: در اینجا من سعی می کنم با یک ریکشا رانندگی کنم اما گرفتار شدم. برنامه من، خرید هر چه بیشتر انبه بود. تنها مشکل این است که من نمی دانم چگونه با ریکشا رانندگی کنم  و فکر می کنم مشتریان بالقوه را ترساندم.

مردم غالباً سؤال می کنند که من در پاکستان چه کار می کنم؟

بعد از این توئیت، مردم از تلاش یک خارجی برای نمایش چهره مثبت پاکستان قدردانی کردند.

در پاسخ یک توئیت وی، یکی از کاربران گفت: شما باید از مناطقی مانند سند و بلوچستان نیز بازدید می کردید.
وبلاگ نویس آمریکایی گفت: من از مناطق و افرادی که رنج می برند نیز دیدن کرده ام و پست های مرتبط را ایجاد می کنم. در حال حاضر توجه بسیاری روی جنبه های منفی پاکستان وجود دارد، اما فکر نمی کنید توازن هم مهم است؟

وبلاگ نویس آمریکایی همگان را به تست انبه های پاکستان تشویق می کند

علاوه بر این، در حالی که دیپلمات Jeremy McLellan برای سازمان مردم نهاد Helping Hand ایالات متحده به اسلام آباد عزیمت می کند، Ritchie گفت که او باید حتما انبه های پاکستانی را امتحان کند.
پیش از این،McLellan  توییت کرده بود: فردا به پاکستان عزیمت می کنم، جایی که من می خواهم دو هفته را در مناطق اطراف اسلام آباد با یک تیم جوانان از Helping Hand آمریکا بگذرانم. لطفاً برای کارهای ما دعا کنید و برای آپدیت روزانه، من را در فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام دنبال کنید. پاکستان زنده باد!

پاکستان کشوری است که بیشترین تعداد انبه های پاکستانی را تولید می کند. بسیاری از گردشگران برای تست انبه های این کشور به مناطق جنوبی یا شهرهای بزرگ می آیند. علاوه بر این، وبلاگ نویسان خارجی عاشق غذا با هدف تلاش برای معرفی غذاها، فرهنگ و گسترش دیدگاه مثبت از پاکستان دیدن می کنند. این بلاگرها نیز  از انبه های پاکستان به عنوان یک تجربه ماورایی یاد کرده اند.

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.