همکاری یکی از بزرگترین پلت فرم تحویل مواد غذایی آنلاین با دولت ابت آباد به منظور تهیه ملزومات روزانه مردم محلی

به واسطه همکاری پلت فرم تحویل مواد غذایی آنلاین  foodpanda، با دولت ساکنان ابت آباد قادر خواهند بود تا به راحتی خوار و بار، میوه، سبزیجات، داروهای پرشکی  و موارد مرتبط را سفارش دهند.
با بسته شدن بازارها و رستوران ها به دلیل  Covid-19، بزرگترین پلت فرم تحویل مواد غذایی آنلاین در پاکستان، با دولت محلی ابوت آباد همکاری می کند تا مردم ملزومات روزانه خود را در درب منزل تهیه کنند.
در ماه آوریل، دولت ابوت آباد از همکاری خود با این پلت فرم غذا برای تهیه خدمات در درب خانه برای ملزومات روزانه از جمله مواد غذایی ، میوه ها، سبزیجات، داروها و موارد مرتبط خبر داد.

foodpanda Pakistan Financially Helps their Heroes During Lockdown

Foodpanda مثالی از حمایت ستودنی بخش خصوصی از دولت

در زمان های بسیار مهم مانند دوران قرنطینه ناشی از کرونا، حمایت بخش خصوصی از دولت اقدامی بسیار ستودنی است و foodpanda  به عنوان یک نمونه، در سراسر کشور، این کار را به درستی انجام داده اشت.
پلت فرم تحویل مواد غذایی آنلاین  foodpanda برای تسهیل مشتریان خود در ابوت آباد، فعالیت های خود را افزایش داده است. به طوری که مشتریان می توانند ضمن اطمینان از اقدامات ایمنی و بهداشتی، از مواد غذایی و سایر موارد ضروری که با خیال راحت به درب آنها تحویل داده می شوند، بهره مند شوند.
Foodpanda Pakistan and other Leading Restaurants Come Together to Tackle Coronavirus Crisis
بزرگترین سکوی تحویل غذا آنلاین پاکستان، همه را ترغیب می کند تا در خانه بمانند تا در امان باشند و فاصله  اجتماعی را رعایت کنند. چراکه آنها با تأمین امنیت، مواد غذایی، داروها و موارد دیگر، را برای مردم فراهم می کنند.
Foodpanda Pakistan and other Leading Restaurants Come Together to Tackle Coronavirus Crisis

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.