ابتکار عمل پاکستانی های مقیم انگلیس در مبارزه با COVID-19 مورد تحسین دیوید بکهام قرار گرفت

دیوید بکهام ستاره فوتبالیست مشهور انگلیس ، کمپین تهیه یک میلیون وعده غذایی برای کارکنان فعال در برابر کرونا را تحسین کرده است.
ابتکار عمل onemillionmeals که توسط سه کارآفرین اجتماعی با منشاء پاکستانی راه اندازی گردید. این افراد در تلاش برای تامین یک میلیون وعده غذایی رایگان به کارمندان خدمات ملی بهداشت (NHS) و کارکنان کلیدی مبارزه با بیماری کرونا در سراسر انگلستان هستند.

قدردانی از تلاش ‌ها و فداکاری ‌های کارکنان فعال در خط مقدم مبارزه با کرونا، به سبک سه کارآفرین پاکستانی در انگلیس

Beckham endorses British Pakistanis’ initiative to feed workers fighting COVID-19
در تحسین این کمپین، دیوید بکهام می گوید: onemillionmeals  کار بسیار خوبی را برای تامین وعده های غذایی مفید و مغذی برای کارکنان کلیدی و افراد درگیر در مراقبت های بهداشتی انجام می دهد.

Beckham endorses British Pakistanis’ initiative to feed workers fighting COVID-19

کمپین راه اندازی شده توسط سه کارآفرین پاکستانی تا کنون چقدر موفق بوده است؟

علاوه بر اعلام حمایت رسمی دیوید بکهام کمپین فوق تا کنون حمایت سیاستمداران برجسته انگلیس، افراد مشهور، مؤسسات، شرکتها و رسانه های اصلی انگلیس به سوی خود جذب کرده است.
در کمتر از یک هفته، یک میلیون وعده غذایی برای کارمندان اصلی در حوزه مبارزه با کرونا فراهم شده است. تیم داوطلب فعال در کمپین، تقاضا از محل های کار ضروری را مشخص می کند و سپس بسته های غذایی را از رستوران های شرکت کننده در کمپین  به این محل های کار ترتیب می دهد.
Beckham endorses British Pakistanis’ initiative to feed workers fighting COVID-19
در حال حاضر کمپین راه اندازی شده توسط سه کارآفرین پاکستانی، 12،000 پوند بیشتر از هدف اولیه اش  که 50،000 پوندی بود را تنها در سه روز از طریق سرمایه گذاری GoFundMe جمع آوری کرده است. 100٪ از پول جمع آوری شده به سمت تهیه وعده های غذایی برای کارکنان خط مقدم مبارزه می رود. به علاوه این فعالیت توسط یک هیئت مشاوره داوطلبانه نظارت می شود تا حداکثر تأثیر را داشته باشد.

 

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

2 thoughts on “ابتکار عمل پاکستانی های مقیم انگلیس در مبارزه با COVID-19 مورد تحسین دیوید بکهام قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.