پیام توئیتری جمیما گلداسمیت همراه با عشق و سلام به دوستان پاکستانی خود در قرنطینه ناشی از ویروس کرونا

همسر سابق نخست وزیر عمران خان جمیما گلداسمیت همزمان با قرنطینه به واسطه ویروس کرونا در پاکستان در یک پیام توئیتری جویای حال دوستان پاکستانی خود شد.
جمیما گلداسمیت دختر سرگرد جیمز گلد اسمیت و بانو آنابل ونتمپست استوارت و از یکی از خاندان مشهور و ثروتمند بریتانیایی است. وی پس از ازدواج با عمران خان مسلمان گردید و در زمینه مد و فعالیت های دواطلبانه مشغول به کار شد. ثمره این ازدواج دو پسر است.

با وجود جدایی جمیما گلداسمیت و عمران خان در سال 2004، گلداسمیت جزو حامیان سیاست های عمران خان باقی ماند و حتی او را در جریان کارزار انتخاباتی بسیار حمایت نمود.

یکی دیگر از ویژگی های جالب جمیما گلداسمیت علاقه او به پاکستان و پاکستانی ها می باشد و تا کنون به بهانه های گوناگون نظیر ابراز دلتنگی برای گلاب جامون در ماه رمضان و … این علاقه را بیان داشته است. شاید به همین علت است که وی هنوز هم در پاکستان طرفداران زیادی دارد.

احوالپرسی جمیما گلداسمیت از دوستان پاکستانی

در روز 3 آپریل، جمیما گلداسمیت در صفحه شخصی خود در توئیتر بار دیگر عشق و سلامتی خود را به مردم پاکستان فرستاد و درک خود را از شرایط دشوار ناشی از ویروس در پاکستان و انگلیس ابراز داشت. شاید یکی از علت های این پیام، افزایش تعداد مبتلایان به کرونا ویروس و عبور آن از مرز  2700 نفر در پاکستان باشد.
وی در پیام توئتر خود می نویسد :
نگرانم که دوستان پاکستانی توئیتر من در حین قرطنیه در آنجا چه کاری انجام می دهند؟ من متوجه ام که هرچند که شرایط در انگلیس بسیار سخت باشد، در پاکستان برای شما سخت تر است.
ارسال با عشق و سلام
جمیما گلداسمیت (جمیما خان) سه آپریا 2020
Jemima Goldsmith takes it to Twitter to check on her Pakistani fans
گفتنی ست آمار کل بیماران COVID-19 در سراسر کشور از 2700 عبور کرده است. این ویروس تاکنون جان 40 نفر در پاکستان را گرفته است در حالی که 130 بیمار مبتلا به COVID-19 به طور کامل بهبود یافته اند.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

2 thoughts on “پیام توئیتری جمیما گلداسمیت همراه با عشق و سلام به دوستان پاکستانی خود در قرنطینه ناشی از ویروس کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.