افزایش دو برابری تجارت پاکستان و انگلیس به واسطه بهبود امینت در پاکستان

كمیسر عالی انگلیس در پاکستان بهبود امینت در پاکستان از سیاست های تجاری کشورش نظیر افزایش اعتبار برای پاکستان به ارزش 1 میلیارد پوند توسط UKEF و دو برابر شدن سرمایه گذاری به ارزش 500 میلیون دلار در 18 تا 24 ماه آینده خبر داد.
دكتر كریستین ترنر، كمیسر عالی انگلیس در پاکستان گفت كه دولتش  قصد دارد تجارت بین انگلستان  و پاكستان را به دلیل بهبود امینت در پاکستان دو برابر كند.
دکتر کریستین در حین سخنرانی در رویدادی در منچستر ، از رهبران تجارت خواست تا روابط عمیق بین دو کشور برقرار کنند و برداشت خود را نسبت پاکستان تغییر دهند.

On back of improved security situation, UK aims to double its trade with Pakistan

پاکستان کشوری است که در حال نوسازی سریع و در حال تغییر به سمت بهتر شدن می باشد

كمیسر عالی انگلیس در پاکستان گفت: من می خواهم كه جامعه تجاری بخشی از تمام پتانسیل های عظیم روابط بین انگلیس و پاكستان باشد. آرزوی من این است که تجارت بین دو کشور ما دو برابر شود. روابط جامعه در شمال غربی انگلیس، مشارکت بی نظیر ما را نشان می دهد و ما می خواهیم تصورات از پاکستان را تغییر دهیم. پاکستان کشوری است که در حال نوسازی سریع و در حال تغییر به سمت بهتر شدن می باشد.
ترنر برخی سیاست های دولت انگلیس که قصد افزایش تجارت با پاکستان به واسطه بهبود امینت در پاکستان دارد را روشن کرد. یکی از این سیاست ها افزایش اعتبار برای پاکستان به ارزش 1 میلیارد پوند توسط UKEF و دو برابر شدن سرمایه گذاری به 500 میلیون دلار در 18 تا 24 ماه آینده در بخش انرژی پاک است.
وی همچنین تصمیم گرفت تا اندازه تیم تجاری کمیسیون عالی انگلیس را دو برابر کند و از توسعه اقتصادی و تخصص فنی در پاکستان نیز پشتیبانی کند.
British High Commissioner on Pakistan's business potential
تجارت دوجانبه بین دو کشور پاکستان و انگلیس در کل 3.3 میلیارد پوند است. بهبود امینت در پاکستان پس از کاهش 80٪ از حوادث تروریستی از سال 2014 عاملی می باشد که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را دوباره به سوی این کشور جذب نموده است.

لطفا صدای مردم کشمیر باشید و به دوستتان اشتراک بزارید.

2 thoughts on “افزایش دو برابری تجارت پاکستان و انگلیس به واسطه بهبود امینت در پاکستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.